Servisní technik lakovacích a tryskacích zařízení

Hledáme k sobě dalšího parťáka. Dej o sobě vědět a začni s námi pracovat v neustále rostoucím odvětví povrchových úprav. Servisujeme zařízení po celé ČR, šikovné ruce a chuť cestovat jsou podmínkou! :)

Náplň práce

  • Záruční a pozáruční servis technologií pro lakování a otryskávání
  • Pravidelné servisní prohlídky technologických celků
  • Uvádění nových zařízení do provozu, zaškolení obsluhy

 Požadavky

  • SŠ vzdělání s technickým nebo elektrotechnickým zaměřením
  • Ochota cestovat (zákazníci po celé ČR + Slovensko), občasné spaní mimo domov
  • Technická zdatnost, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Průkaz VZV, způsobilost pro práci na el. zařízeních, znalost anglického jazyka výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme

  • Práce na plný úvazek
  • Získání praxe v oboru oprav lakovacích a tryskacích zařízení renomovaných značek
  • Firemní vůz i k osobním účelům po zaškolení
  • Firemní stravování/ diety
  • Služební tel. pro vlastní využití a zvýhodněné tarify pro blízké
  • Multisport karta
  • Rozšiřující školení pro manipulační techniku, odborná školení hrazená zaměstnavatelem
  • Kvalitní ohodnocení vs. kvalitně odvedená práce
  • Nástup možný ihned

logo surfin

SURFIN Technology s.r.o.,

Lány 698/77, Brno 625 00
IČ: 02021471, DIČ: CZ02021471

+420 547 426 213
+420 543 210 142
surfin@surfin.cz

Kontakty

Oddělení barev:

Objednávky a technické informace:
Alena Buchtelová
Praskove.barvy@surfin.cz
+420 777 717 505

Marta Sedlecká
powder-coatings@surfin.cz
+420 777 717 509

Oddělení technologií:

Ing. Blanka Vojtková
technology@surfin.cz
+420 547 426 214
+420 777 717 523

Servis:
Miroslav Polčák
servis@surfin.cz
+420 777 717 503