Váš partner v povrchové úpravě

    Poradenství

Kvalita všech výrobků a služeb je garantována dlouholetými zkušenostmi při vývoji a výrobě zařízení nebo barev a bohatými referencemi na trhu České a Slovenské republiky. Samozřejmostí je návštěva našich techniků v prostorách zákazníka, seznámení se s problematikou konkrétních požadavků na veškeré povrchové úpravy konkrétních dílů. Na zřetel je brána i výrobní logistika pohybu upravovaných dílů v prostorech zákazníka a volba toho nejlepšího, nejvhodnějšího a nejekonomičtějšího řešení nabízené technologie.

     Servis a služby

Velký význam přikládáme kvalitě servisu a služeb zákazníkům. Na veškerá zařízení a originální díly poskytujeme záruku dle výrobce a platných záručních podmínek. Záruční servis strojů a příslušenství je prováděn zpravidla do 24 hodin od ohlášení závady. Pokud není možné závadu odstranit na místě, lze na dobu potřebnou k opravě zapůjčit jiné funkční zařízení. Při koupi zařízení je samozřejmostí jeho uvedení do provozu a zaškolení obsluhy. Na přání zákazníka je možno celou technologii předvést v provozu.

      Náhradní díly

Běžně opotřebitelné náhradní díly jsou skladem v Brně a Bratislavě, v naléhavých případech jsme schopni potřebné díly ve velmi krátkém termínu dovézt od výrobce. Naše společnost je dodavatelem náhradních dílů pro celý nabízený sortiment. Dovoz zboží zajišťujeme převážně vlastními prostředky, což se samozřejmě odráží i v příznivých cenách nabízených produktů. Důraz klademe nejen na kvalitu produktů, ale i na individuální přístup k zákazníkům, operativní řešení problémů a krátké dodací termíny.

 

Kontaktujte nás

Odesílání. Prosím počkejte...

Ďekujeme za správu. Ozveme se co nejdřív

Prosím potvrďte, že nejste robot.